Ana Sayfa Arama
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
Sosyal Medya

“Sporda Şiddete Hayır” etkinliği

Haberi Paylaş Antalya’nın Gazipaşa

Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde “Sporda şiddete hayır” etkinliği kapsamında Slovakya ve Macaristan’dan ERASMUS Plus projesi için gelen öğrenciler ve öğretmenler Zeliha Tuncer Anadolu İmam Hatip Lisesini ziyaret etti.

ERASMUS Plus projesi için Slovakya ve Macaristan’dan gelen 14 öğrenci ve 4 öğretmen, Gazipaşa İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Gül ile birlikte Zeliha Tuncer Anadolu İmam Hatip Lisesini ziyaret ettiler. Ziyarette hazırlanan karşılama töreninde folklor ekibi ve mehteran takımı da yer aldı.

“Sporda Şiddet Kurumlardan Çok Toplumsal Bir Sorundur”

Sporda şiddete hayır! kapsamında düşüncelerini aktaran ve ayrıca yabancı uyruklu 14 öğrenci ve 4 öğretmen ile beraber Zeliha Tuncer Anadolu İmam Hatip Lisesini ziyaret eden Gazipaşa İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Gül, “Spordaki yaşanan şiddet sorunu sadece Spor Bakanlığı, İçişleri Bakanlığı ve Adalet Bakanlığı ile çözülemez çünkü bu sorun kurumlardan çok toplumsal bir sorun. Toplumsal olarak hep birlikte hareket etmeliyiz ve karşıdaki kişiyle iyi anlaşılır ve sağlam diyaloglar kurarak iletişimin çok iyi sağlanması lazım. Her konuda olduğu gibi, sporda da şiddeti önleyici tedbirleri sağlamamız lazım” şeklinde konuştu.